Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali 29-latkę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 600 tabletek zawierających substancje odurzające, marihuanę oraz 13,5 tys. zł gotówki. Prokurator zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Mieszkance Jastrzębia grozi teraz do 10 lat więzienia.

Niezbyt wesoło zakończył się dzień 8 marca dla jednej z kobiet, która przebywała w mieszkaniu na osiedlu 1000-lecia. Około 18.00 jastrzębscy wywiadowcy otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Kiedy wywiadowcy przyszli pod wskazany adres okazało się, że w mieszkaniu przebywa jedynie 29-latka. Już po chwili policjanci zauważyli, że na stole w salonie leży susz roślinny. W wyniku przeszukania stróże prawa znaleźli jeszcze dwie kasetki z zawartością ponad 600 tabletek zawierających substancje odurzające oraz gotówki w kwocie 13,5 tysiąca złotych. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków jastrzębianka może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Na razie prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.