Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z jastrzębskiej patrolówki zatrzymali 38-latka, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna podał mundurowym fałszywe dane osobowe. Jak się okazało, powodem kłamstw była chęć uniknięcia konsekwencji za kryminalną przeszłość, ponieważ był on poszukiwany listem gończym. Trafił już do zakładu karnego.

W nocy, około 1.30 podczas patrolowania ulicy Wielkopolskiej jastrzębscy policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Podczas legitymowania jeden z mężczyzn próbował oszukać mundurowych, podając im fałszywe dane osobowe. Powodem kłamstwa była chęć uniknięcia odpowiedzialności za swoją kryminalną przeszłość. W wyniku podjętych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Ponadto policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.