Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który ukradł rower w pobliżu jednego z lokali przy ulicy Katowickiej. Ponadto w wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli laptop oraz miecz, pochodzące z innego przestępstwa. To jednak nie koniec interwencji, w trakcie legitymowania przebywający w mieszkaniu osób, okazało się że jeden z mężczyzn jest poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego na ul. Katowickiej. Poszkodowany zostawił swój rower marki Kross Hexagon o wartości około 2 tys. złotych w okolicy jednego z lokali. Przypiął go do metalowego słupa i zabezpieczył stalową linką, po czym poszedł zrobić zakupy w sklepie. Nie było go około 10 minut, po powrocie zauważył, że nie ma na miejscu roweru jak i linki którą był zabezpieczony.
W wyniku czynności operacyjnych, jastrzębscy kryminalni ustalili i namierzyli sprawcę kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj w mieszkaniu przy ulicy Krakowskiej. 22-latek usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Okazało się, że rower sprzedał tłumacząc się złą sytuacją materialną. Ponadto w trakcie wykonywania czynności, policjanci zabezpieczyli laptop oraz miecz, który pochodził z innego przestępstwa.

To jednak nie koniec interwencji, w trakcie legitymowania przebywający w mieszkaniu osób, okazało się że 36-latek jest poszukiwany listem gończym. W efekcie poszukiwany trafił do policyjnego aresztu.

Ładowanie odtwarzacza...