Dziś w Jastrzębiu trwają działania "Prędkość". Policjanci z ruchu drogowego kontrolują od rana, czy kierowcy stosują się do obowiązującej prędkości. W tym celu wykorzystają urządzenia do pomiaru prędkości. Wszyscy, którzy naruszą przepisy ruchu drogowego zostaną ukarani, a "ograniczenie zapędów do szybkiej jazdy" na pewno przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Akcja jastrzębskich policjantów ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu i uniemożliwienie dalszej jazdy piratom drogowym oraz nietrzeźwym kierującym. Do realizacji przydzielonych zadań zaangażowani zostali przede wszystkim policjanci drogówki. Mundurowi będą starali dotrzeć się do wszystkich miejsc, w których kierowcy najczęściej przekraczają dozwoloną prędkość. Akcja zakończy się dzisiaj o godzinie 22.00.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.