St. sierż. Jacek Sikora wracając do domu po służbie, zatrzymał 20-letniego wandala, który dokonał zniszczeń na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Mężczyzna postanowił popisać się swoim "talentem", wykonując napisy na filarze budynku. Wpadł na gorącym uczynku, a wypatrzyło go czujne oko policjanta.

Gdy st. sierż Jacek Sikora  z jastrzębskiego rewiru dzielnicowych wracał do domu po pracy, zauważył, jak młody mężczyzna pisze po filarze budynku na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Policjant  zatrzymał wandala i wezwał patrol z Komendy Miejskiej Policji w Żorach, aby przekazać mundurowym złapanego na gorącym uczynku sprawcę. Wandal nie potrafił wyjaśnić mundurowym, dlaczego dokonał zniszczenia budynku. Teraz nie uniknie odpowiedzialności. Po oszacowaniu strat mężczyzna usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za zniszczenie mienia grozi kara nawet 5 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.