Jastrzębscy policjanci ujawnili marihuanę. Narkotyki znaleziono w trakcie kontroli osobistej. W sprawie zatrzymano dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, młodszy miał zaledwie 16-lat. 39-latkowi grożą 3 lata wiezienia.

Policjanci dzisiaj w nocy około godziny 23.55, w trakcie patrolu ulicy Wrocławskiej zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Stróże prawa przypuszczali, że mogą oni mieć przy sobie zabronione środki i postanowili to skontrolować. Przy 16-latku mundurowi znaleźli marihuanę o wadze 1,58 grama, drugi z mężczyzn wrócił do domu. Po wykonaniu czynności młody człowiek został odebrany z budynku policji przez matkę.


W nocy z soboty na niedzielę o godzinie 2.40, na ulicy Wielkopolskiej stróże prawa zauważyli 2 mężczyzn, którzy na widok mundurowych zmienili kierunek, w którym się udawali. W trakcie kontroli osobistej u 39-latka mundurowi ujawnili plastikowe pudełko, w którym znajdowała się marihuana o wadze 1,29 grama, u drugiego z mężczyzn nie ujawniono środków zabronionych. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 39-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.