Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy, na al. Piłsudskiego. Choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. Jak ustalono, kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, w efekcie jego samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, po godzinie 22.00, na al. Piłsudskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci z drogówki, kierujący osobówką, jadąc w kierunku al. Jana Pawła II, nie dostosował prędkości do warunków ruchu. W efekcie 27-latek stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Na szczęście zdarzenie drogowe okazało się niegroźne w skutkach. Jastrzębscy policjanci kierującego za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym ukarali mandatem karnym.
Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.