Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z jastrzębskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego, w jednej ze spraw kryminalnych, zabezpieczyli przedmioty - co do których pochodzenia mają podejrzenie, że mogły być skradzione. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają swoją własność o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Przedmioty te mogły nie zostać zgłoszone Policji, dlatego bardzo prosimy, aby ich właściciele nawiązali z nami kontakt, w celu zweryfikowania, w jakim okresie stały się przedmiotem kradzieży lub włamania.

Policjanci z jastrzębskiej dochodzeniówki w jednej ze spraw dotyczącej włamania do pojazdu w dniu 18 marca na ulicy Chlebowej w Jastrzębiu-Zdroju, posiadają zabezpieczone przedmioty, których właścicieli do tej pory nie ustalono.
Prawdopodobnie mogły one zostać skradzione, a nie zgłoszono ich z różnych przyczyn. Możliwie też, że ich właściciele nie powiadamiali do tej pory policjantów o tym, że ich posesja, garaż, piwnica stały się celem włamywaczy.
W przypadku rozpoznania wśród tych przedmiotów swojej własności prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

  • Zdjęcie kolorowe przedstawiające odzyskane przedmioty.
  • Zdjęcie kolorowe przedstawiające odzyskane przedmioty.