Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna dokonał przywłaszczenia portfela na ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 2 marca 2021 roku po godzinie 9.00, na ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju mężczyzna dokonał przywłaszczenia poprzez kradzież portfela. Publikujemy monitoring, na którym kamery zarejestrowały sprawcę dokonania przestępstwa. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości sprawcy.


Osoby, które rozpoznają mężczyznę oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju: osobiście, e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

Opis filmu: Monitoring przedstawiający sprawcę przywłaszczenia portfela.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 2.6 MB)