Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy śledczy poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież oraz groźby wobec pracownika ochrony. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Do kradzieży rozbójniczej doszło wczoraj w jednej z drogerii w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawca skradł maszynki do golenia o wartości około 400 złotych. Gdy pracownik ochrony próbował go zatrzymać mężczyzna zagroził mu nożem. W trakcie ucieczki porzucił skradzione rzeczy oraz perfumy, które skradł z innej drogerii o wartości około 600 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.
Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupły – wzrost około 180 cm, czarne włosy wygolone po bokach. Ubrany w czarną kurtkę, szare spodnie dresowe.
Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju – tel. 47 85 542 00 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 542 86.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.