Mundurowi zatrzymali 35-latka poszukiwanego przez sąd. Mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz miał do odbycia karę 15 dni pozbawienia wolności, ale ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego sąd zarządził jego poszukiwania. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli w jego samochodzie środki zabronione.

Do zatrzymania mężczyzny doszło dzisiejszej nocy na ulicy 11-Listopada. Patrol drogówki zatrzymał do kontroli fiata, którym podróżowało trzech mężczyzn. Kierujący to 30-letni mężczyzna. Z uwagi na podenerwowanie mężczyzn wywiadowcy przeszukiwali pojazd, gdzie ujawnili środki narkotyczne należące do kierującego. W trakcie legitymowania wyszło także na jaw, iż mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz celem odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności. Kierujący, jak i pasażerowie nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami, w związku z tym pojazd został odholowany na parking strzeżony.
30-latek został zatrzymany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara nawet 3 lat więzienia. Po zakończonych czynnościach procesowych stróże prawa doprowadzili zatrzymanego do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dni.