Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Odnaleziono zaginionego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez Państwa sygnały oraz spostrzeżenia. Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Przypomnijmy, że 12-latek wyszedł 17 czerwca około godziny 7.30 do szkoły. Gdy nie wrócił do Placówki Opiekuńczo Wychowawczej i nie nawiązał kontaktu z bliskimi, zaniepokojony wychowawca zgłosił jego zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, jastrzębscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej śląskiej oraz jastrzębskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Od tego momentu do oficera dyżurnego jastrzębskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy. Chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony.
Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki, jednocześnie prosimy, o usuniecie zdjęcia z wizerunkiem osoby zaginionej.