MOK Jastrzębie-Zdrój: Śnieżna Królowa - opowieść zimowa”
Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na
FERIE Z TEATREM RODZINNYM
ŚNIEŻNA KRÓLOWA - OPOWIEŚĆ ZIMOWA”
MUZYCZNA BAŚŃ DLA DZIECI
20.02.2022 r. godz. 11:00
Kino Centrum”
Królowa Śniegu porywa chłopca o imieniu Kaj, mrozi mu serce i chce uczynić z niego swojego niewolnika. Towarzyszy jej Zimowy Mag, spełniając wszystkie polecenia i kreując mroźną rzeczywistość.
Na ratunek Kajowi rusza Gerda, pokonując setki kilometrów i spotykając na swojej drodze bardziej i mniej życzliwe postaci m.in. Wróżkę, Rozbójniczkę, Emira i jego Księżniczkę, Eskimoskę, Renifera, Wronę.
Czy uda jej się odszukać przyjaciela? Czy gorące, szczere serce dziewczyny doprowadzi do szczęśliwego zakończenia? Kim jest Babcia z naszej opowieści? Czy na pewno tylko staruszką, której zależy na tym, by Kaj i Gerda stali się dojrzali? A może zupełnie kimś innym… ?
Zapraszamy na muzyczną baśń o sile przyjaźni, o dorastaniu i walce o swoje marzenia.
Występują:
Anna Surma , Kamil Bochniak , Beata Marczewska , Agnieszka Bieńkowska , Grzegorz Kwas
Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Kwas
Muzyka: Dariusz Szweda
Bilety w cenie 16 zł do nabycia od 01.02.2022 r. od godz. 13:00 w kasie kina Centrum” oraz online na naszej stronie internetowej.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Jeżeli nie ma biletów online, zadzwoń do nas 324717924 wew. 12 , aby dowiedzieć się czy dostępna jest pula biletów dla osób z certyfikatem.
Miejsce wydarzenia:
Miejski Ośrodek Kultury
Piłsudskiego 27
44-335, Jastrzębie-Zdrój
Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju, mok.jastrzebie.pl/wydarzenia/sniezna-krolowa—opowiesc-zimowa-s-496/
Autor: krystian