Podsumowanie oficjalne sezonu i Gala Polskiej Ligi Siatkówki.

Zdjęcie przedstawia spotkanie podsumowujące sezon siatkarski.

Ten sezon siatkarski Jastrzębskiego Węgla zapisze się na długo w pamięci zawodników tej wybitnej drużyny i wszystkich najbardziej zaangażowanych kibiców siatkówki. Nasi pomarańczowi zostali mistrzami Polski i wicemistrzami Europy. To dziejowe osiągnięcia i nie ma lepszego podsumowania, które wybrzmiało podczas podsumowania sezonu piłki siatkowej:

Jako drużyna możecie być dumni ze swoich zwycięstw. Nas, jako mieszkańców może rozpierać duma z tego, że jesteśmy świadkami tych niepowtarzalnych triumfów i historycznych rozgrywek. To dziejowe osiągnięcia, które będziemy wszyscy pamiętać na długo. To może się nigdy nie powtórzyć, chociaż apetyty rosną, po tak zaserwowanej dzięki Wam porcji wrażeń

– gratulowała Prezydent Miasta, Anna Hetman.

Te osiągnięcia zostały także docenione podczas Gali Ligi Siatkówki. To był zdecydowanie najlepszy sezon dla Tomasza Fornala i to w jego ręce trafiła statuetka dla najlepszego siatkarza sezonu 2022/2023. Wyróżniony został także trener naszego Jastrzębskiego Węgla – Marcelo Mendez, który otrzymał statuetkę dla trenera sezonu.

Gratulujemy, jako mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju i wierni kibice. Wasze osiągnięcia są efektem ciężkiej pracy i zaangażowania. Trzymamy kciuki za kolejne sezony i dalsze sukcesy.