Podczas zawodów w Ostrołęce reprezentantki Centrum Gimnastyki i Tańca zajęły indywidualnie 2. i 3. miejsce.

Zdjęcie przedstawia zawodniczki Maestrii na zawodach w Ostrołęce.

Mat. prasowe

Sezon ledwie się rozpoczął, a one już mają na swoim koncie pierwsze sukcesy. Zawodniczki Centrum Gimnastyki i Tańca Maestria z Jastrzębia-Zdroju wywalczyły dwa krążki podczas uznawanego za prestiżowy Krajowego Turnieju Gimnastycznego, który odbył się w Ostrołęce.

Reprezentantki Maestrii, po oba medale sięgnęły indywidualnie. Zdobyły je w swoich kategoriach wiekowych. W kategorii rocznika 2016 srebrny krążek padł łupem Klaudii Stencel. Z kolei wśród nieco starszych dziewcząt - z rocznika 2009 - brązowy medal wywalczyła Magdalena Stano.

Ponadto jastrzębskie Centrum Gimnastyki i Tańca na zawodach w Ostrołęce reprezentowały także: Laura Jerc i Natasza Mizak.