Jastrzębscy lekkoatleci z medalami na Mistrzostwach Polski Masters we Włocławku
Jastrzębscy lekkoatleci z TL Athletics pokazali się z najlepszej strony na 34. Mistrzostwach Polski Masters, zdobywając trzy medale i udowadniając, że pasja do sportu nie zna wieku.

Aneta Suwaj - Mistrzyni na dystansie 5000 m

Na włocławskim stadionie, gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Masters, Aneta Suwaj udowodniła, że jest niekwestionowaną liderką w kategorii K35. Z wynikiem 19:19.73 zdobyła złoty medal, pozostawiając rywalki w tyle. Drugą na mecie, Ewelinę Brzezinę z LG Stadtwerke Monachium, wyprzedziła o imponujące dwanaście sekund. Sukces Anety to nie tylko osobisty triumf, ale także dowód na to, że z determinacją i ciężką pracą można osiągnąć wszystko.

Wojciech Lizak - Dwa medale w jednym dniu

Wojciech Lizak, reprezentujący również TL Athletics, zasłużył na szczególne wyróżnienie, zdobywając dwa medale. Na dystansie 10000 m w kategorii M40 zajął drugie miejsce, osiągając czas 37:09.67 i zdobywając srebrny medal. Również na 5000 m Wojtek nie zawiódł, wykręcając czas 17:30, co zaowocowało kolejnym medalem. Co więcej, Wojciech rywalizował także w Mistrzostwach Polski Lekarzy, gdzie z powodzeniem zdobył złoto na 10000 m. Jego osiągnięcia są dowodem na to, że sport i pasja mogą iść w parze z zawodowym życiem.

Paweł Kunina - Blisko podium

Tuż za medalami znalazł się Paweł Kunina, który w kat. M50 zajął czwarte miejsce na dystansie 1500 m z czasem 4:51.30, a na 5000 m uplasował się na szóstym miejscu, osiągając 18:05.01. Choć nie udało mu się stanąć na podium, jego wyniki pokazują, że był blisko i zasługuje na gratulacje za ciężką pracę i zaangażowanie. Zawodnicy z TL Athletics pokazują, że każdy start jest doświadczeniem, które przybliża do kolejnych sukcesów.

Cała drużyna TL Athletics zasługuje na ogromne brawa za swoje osiągnięcia i reprezentowanie miasta na tak wysokim poziomie. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych zmaganiach!