Jastrzębscy policjanci zatrzymali kobietę, która dopuściła się kradzieży torebki damskiej, 78-letnia mieszkanka naszego miasta na początku nie przyznawała się, jednakże po krótkiej rozmowie wydała wszystkie skradzione rzeczy.

Policjanci prewencji udali się na interwencję do Zdroju, gdzie na ulicy 1-go Maja, starsza kobieta miała dokonać kradzieży damskiej torebki. 28-letnia jastrzębianka zostawiła swoją torebkę, w której miała dokumenty oraz pieniądze na schodach przy sklepie, gdy zorientowała się, o jej braku wróciła, na miejsce, jednakże torebki już tam nie było. Mundurowi na miejscu, po ustaleniu jak wyglądała i co miała ubrane kobieta, rozpoczęli poszukiwania. Na ulicy Ofiar Faszyzmu zatrzymali 78-latkę, która odpowiadała rysopisowi, bardzo nerwowo się zachowywała, na początku nie przyznawała się do kradzieży, jednakże po czasie wyciągnęła ze swojej torebki skradzione rzeczy, pieniądze znajdowały się już w jej portfelu. Kobieta została zatrzymana celem złożenia wyjaśnień.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.