Kubuś i Stumilowy Las wracają do Jastrzębia — premiera familijnego spektaklu w kinie

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na rodzinną podróż do Stumilowego Lasu, którą przygotował Teatr Żelazny z Katowic. Przyjemna, kinowa premiera ma być okazją do wspólnego popołudnia dla najmłodszych i ich opiekunów, z dużą porcją obrazów i muzyki, które zostały zapowiedziane przez organizatora 🙂.
- Miś Kubuś i Przyjaciele ożywa na scenie dzięki scenografii i muzyce
- Warto wcześniej pomyśleć o biletach, bo to prosty sposób na spokojne rodzinne wyjście
Miś Kubuś i Przyjaciele ożywa na scenie dzięki scenografii i muzyce
Spektakl „Miś Kubuś i Przyjaciele” to według organizatora połączenie nowoczesnych rozwiązań scenicznych z porywającą oprawą dźwiękową. Teatr Żelazny wykorzystuje m.in. zmieniające się tła LED, by stworzyć iluzję lasu i przestrzeni, a tempo i melodie mają podkreślać kolejne przygody bohaterów. Czas trwania przedstawienia to 50 min, a widownia może spodziewać się intensywnych doznań wizualnych i rodzinnej atmosfery.
Grafik:
- 26.10.2025 — 11:00 — Kino „Centrum”
Warto wcześniej pomyśleć o biletach, bo to prosty sposób na spokojne rodzinne wyjście
Miejski Ośrodek Kultury informuje, że na spektakl obowiązują bilety w cenie 20 zł i można je nabyć na stronie internetowej organizatora oraz w kasie kina „Centrum”, Bilety kosztują 20 zł i są dostępne na stronie internetowej organizatora oraz w kasie kina „Centrum” — warto załatwić to wcześniej, by zapewnić miejsce dla całej rodziny. Organizator przewiduje, że przedstawienie jest odpowiednie dla maluchów od 3 roku życia. 🎭
Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju oraz Teatr Żelazny proponują gotową, krótką formę familijną — to propozycja na poranek z dziećmi, podczas którego Stumilowy Las ma szansę zabłysnąć na lokalnym ekranie.
na podstawie: Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju.
Autor: krystian

