MOK Jastrzębie-Zdrój: Koncert Kameralny na Dzień Kobiet

1 min czytania

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na

Koncert Kameralny na Dzień Kobiet

Wystąpią Karol Kempny (skrzypce) oraz Krzysztof Solik (pianino)

08.03.2020 r.

godz. 17:00
Dom Zdrojowy, ul. Witczaka 5

Karol Kempny - ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Jastrzębiu-Zdroju. Następnie podjął studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, które ukończył pod kierunkiem adt dr. Adama Mokrusa i mgr Michała Marcola. Wielokrotny uczestnik Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Z. Brzewskiego w Łańcucie.

Obecnie pracuje jako nauczyciel gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu-Zdroju oraz Cieszynie.

Krzysztof Solik - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, nauczyciel fortepianu oraz akompaniator w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu Zdroju oraz w Raciborzu. Muzyk pianista w orkiestrze Gliwickiego Teatru Muzycznego. Koncertował na największych statkach amerykańskich i europejskich prawie na całym świecie. Laureat licznych nagród jako akompaniator na konkursach Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych.

Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie Kina Centrum” , Domu Zdrojowym oraz na naszej stronie internetowej (przycisk KUPUJĘ).

W cenie biletu kawa, herbata, ciastko gratis!

Miejsce wydarzenia:

ul. Witczaka 5
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju, mok.jastrzebie.pl/, mok.jastrzebie.pl/wydarzenia/koncert-kameralny-na-dzien-kobiet-s-326/

Autor: krystian