Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Policjanci jastrzębskiej patrolówki zatrzymali wczoraj trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez sąd. Jastrzębianie wpadli w ręce stróżów prawa zupełnie przypadkiem. Pierwszy podczas interwencji, która dotyczyła zupełnie czegoś innego. Dwóch następnych mundurowi rozpoznali, patrolując ulice miasta. Poszukiwani trafili już do Zakładu Karnego.

Wczoraj około godziny 9.45 policjanci patrolówki zostali skierowani na interwencję w rejon Jastrzębie Górne. Mundurowi zostali poproszeni o asystę przy sprawdzeniu mieszkania przez zarządcę budynku. Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu, okazało się, że przerwali imprezę zakrapianą alkoholem. Mundurowi przystąpili do legitymowania 5-ciu osób obecnych w mieszkaniu, jedna z nich okazała się być poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Jastrzębiu-Zdroju. 31-letni mężczyzna najbliższe siedem miesięcy spędzi za kratami.
Podobna sytuacja miała miejsce tego samego dnia w godzinach wieczornych. W trakcie patrolu ulicy Wrzosowej mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn, których wizerunek odpowiadał osobom poszukiwanym. Mundurowi nie mylili się. Pierwszy z mężczyzn 44-latek poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Jastrzębiu-Zdroju, drugi to 43-letni mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Poszukiwani trafili już do Zakładu Karnego.