Policjanci z wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju, prowadzą postępowanie w sprawie pobicia i pogryzienia przez psa. Do zdarzenia doszło w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Wielkopolskiej. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn podejrzewanych o pobicie oraz podjudzanie psa rasy owczarek niemiecki w celu pogryzienia poszkodowanych. Do zdarzenia doszło 27 listopada 2020 roku, przed godziną 19.00 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Wielkopolskiej w rejonie sklepu spożywczego. Dwóch mężczyzn wraz z psem zaatakowało 3 nastolatków. Jeden z pokrzywdzonych został uderzony pięścią w twarz, dwóch zostało pogryzionych przez psa. Pomocy poszkodowanym udzielił starszy meżczyzna.

Świadków teko zdarzenia, szczególnie starszego mężczynę, który pomógł prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 47 85 542 80.