UM Jastrzębie-Zdrój: Pierwszy Hajer Indoor Triathlon za nami

1 min czytania

75 zawodników sprawdziło się w trzech dyscyplinach sportowych.

Spośród zapisanych 84 zawodników, stawiło się i wystartowało 75 osób. Wśród zawodników, którzy stanęli na podium, pierwsze miejsce zdobyłArtur****Ozimek , drugie miejsce przypadło Krystianowi Albrechtowi , atrzecie miejsce zajął Przemysław Skrzyszowski. To właśnie oni wykazali się nie tylko determinacją, ale także imponującą kondycją, zdolnościami technicznymi i wolą walki.

Warto podkreślić, że atmosfera panująca na imprezie była niezwykle entuzjastyczna i pełna sportowej rywalizacji

wspomina organizator wydarzenia Adam Cieślak.

Impreza nie ograniczała się tylko do sportowych zmagań. Na terenie zawodów można było podziwiać również pokaz ekskluzywnych samochodów , co stanowiło dodatkową atrakcję dla uczestników i widzów. Tego dnia w naszym mieście zgromadziła się prawdziwa społeczność triathlonowa, która dzieliła się swoimi doświadczeniami i pasją do tego wyjątkowego sportu.

Hajer Indoor Triathlon w Jastrzębiu-Zdroju okazał się nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do integracji społeczności triathlonowej oraz promocji aktywnego trybu życia. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne słabości i poczuć niepowtarzalną atmosferę rywalizacji na dystansie300 metrów pływania, 15 kilometrów jazdy na rowerze stacjonarnym oraz 3 kilometry biegu na bieżni tartanowej.

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/pierwszy-hajer-indoor-triathlon-za-nami

Autor: krystian