Koncert w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP.

Koncert organowo-kameralny w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Jastrzębiu Ruptawie ul. Ks. Płonki 5. W niedzielę, 18 czerwca 2023 roku, tuż po mszy świętej o godzinie 16:30, mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju, będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym. Wstęp na koncert będzie całkowicie wolny, dlatego warto zarezerwować ten termin i poświęcić chwilę na niezapomniane doświadczenie dźwiękowe.

Podczas koncertu wystąpią wybitni muzycy: Paweł Seligman na organach, Jacek Heczko na skrzypcach oraz Tomasz Pająk na klarnecie. Artyści zaprezentują różnorodny repertuar, który obejmie utwory takich kompozytorów jak J.S. Bach, F. Nowowiejski, K. Dejonghe, W. Wawiłow, E. Gigout, G. Young oraz liczne improwizacje. To znakomita okazja, aby zanurzyć się w świat klasycznej muzyki organowej i kameralnej, który przeniesie słuchaczy w magiczny świat dźwięków.

Cieszy nas również fakt, że projekt ten został współfinansowany przez fundację JSW, która od lat wspiera rozwój kulturalny miasta.

Serdecznie zapraszamy!