Reprezentacja Polski w siatkówce już w najbliższą sobotę zagra o złoto.

Zdjęcie przedstawia mecz półfinałowy Polska - Słowenia.

Walka w ubiegły czwartek była bardzo zacięta, godna wejścia do finału Mistrzostw Europy. Słowenia nie odpuszczała. Polska drużyna nie uchroniła się od błędów w pierwszym secie, przez co na prowadzenie wyszli rywale i wygrali w jednym secie. Jednak siatkarze stanęli na wysokości zadania i ta sytuacja nie powtórzyła się w kolejnych partiach gry. W ostateczności nasi biało-czerwoni wygrali 3 – 1 ze Słowenią.

Reprezentacja Polski zagra o złoto w Mistrzostwach Europy po 14 latach przerwy. Podczas czwartkowego meczu półfinałowego obecni byli na boisku siatkarze naszej drużyny Jastrzębskiego Węgla.

Teraz pozostaje tylko walka w finale. A już w najbliższą sobotę siatkarze Nikoli Grbicia zmierzą się z obrońcami tytułu, czyli Włochami.

Koniecznie oglądajcie!

Finałowe starcie Mistrzostw Europy Polska - Włochy już w sobotę 16 września o godzinie 21:00.