7 października warsztaty kolażu w Carbonarium.

Grafika wycinek.

„Wycinki w termosie” – warsztaty kolażu w Carbonarium

7 października 11.00-14.00

20 miejsc – obowiązują zapisy: zapisy@remove-this.laznia.jastrzebie.pl

Wstęp wolny!

Minimum słów może dać maksimum sensu. Przekonacie się o tym 7 października podczas warsztatów w Carbonarium.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty kolażowe prowadzone przez Małgorzatę Konieczną – autorkę projektu „wycinki w termosie”. W industrialnych murach Łaźni Moszczenica będziemy bezkarnie niszczyć stare czasopisma, wycinać fragmenty, sklejać, dopowiadać i dawać słowom drugie życie.

To zabawa słowami i recykling słów w jednym. Warsztaty będą okazja do zadawania pytań, prób odpowiedzi na nie i szukania sensu. Będzie zabawnie, ale i refleksyjnie. Każdy z uczestników zabierze do domu stworzone przez siebie dzieła, a może przy okazji kilka świeżych przemyśleń.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Konieczna – autorka popularnych minimalistycznych kolaży słownych tworzonych z wycinków prasowych, publikowanych na stronie „Wycinki w termosie”. Współpracowała z Kwartalnikiem Przekrój, prowadzi warsztaty kreatywne z tworzenia kolaży. Swoje prace pokazywała m.in. w ramach Bruno Schulz Festiwalu we Wrocławiu, OFF Festiwalu w Katowicach, Miedzianka Fest i w Muzeum Współczesnym Wrocław. Jej prace na Facebooku i Instagramie obserwuje ponad 100 tys. osób.