Podopieczni trenera Piotra Dziewickiego zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Puławy (2:2).

Zdjęcie przedstawia mecz GKS-u Jastrzębie z Wisłą Puławy.

Niewystarczające okazało się dwubramkowe prowadzenie, jakie GKS Jastrzębie miał w meczu z Wisłą Puławy. Ostatecznie jastrzębianie z wyjazdowego starcia przywieźli jeden punkt. Spotkanie - przynajmniej na początku - dla ekipy trenera Piotra Dziewickiego ułożyło się wręcz wybornie.

GKS niemal od pierwszego gwizdka przeważał, co udokumentował zdobyczą bramkową w 20. minucie. Po wrzutce z rzutu rożnego, piłkę do bramki skierował Sebastian Rogala. Nieco ponad kwadrans później było już 2:0 dla jastrzębian. Z zamieszania w polu karnym gospodarzy skorzystał Michał Bednarski, zwiększając przewagę GKS-u.

Dwubramkowe prowadzenie piłkarzy z Jastrzębia utrzymało się jednak tylko przez 5 minut. W 41. minucie Wisła złapała kontakt za sprawą Roberta Janickiego. W drugiej połowie meczu puławianie osiągnęli przewagę i doprowadzili do remisu. Gola wyrównującego zdobył Karol Noiszewski.

Po spotkaniu remisu zamiast zwycięstwa - zwłaszcza, że były ku temu okazje - nie mógł odżałować Piotr Dziewicki, trener GKS-u Jastrzębie.

- Mecz powinien być zamknięty na 3:0. Dla nas są to stracone dwa punkty, niż uzyskany jeden punkt

- podsumował spotkanie szkoleniowiec.

Wisła Puławy - GKS Jastrzębie 2:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Sebastian Rogala (20) 0:2 Michał Bednarski (36) 1:2 Robert Janicki (41) 2:2 Karol Noiszewski (64)

GKS: Trojanowski - Boruń, Rogala, Zakharchenko, Fietz, Matuszek, Jadach (53.Togitani), Maszkowski, Joao Guilherme, Gołuch (65.Kargul-Grobla, 86.Ali), Bednarski (65.Zych). Trener: Piotr Dziewicki