MBP w Jastrzębiu-Zdroju: Skrócone godziny w Wielki Piątek, zamknięte w Wielką Sobotę
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju przekazuje mieszkańcom zmiany w godzinach otwarcia. Aby zaplanować swoje wizyty, warto zwrócić uwagę na te daty.
  1. 29 marca 2024 roku (Wielki Piątek) - godziny pracy biblioteki: 8:00 - 17:00.
  2. 30 marca 2024 roku (Wielka Sobota) - biblioteka będzie zamknięta.

Święta to czas, kiedy wiele instytucji dokonuje zmian w swoich harmonogramach, aby umożliwić swoim pracownikom spędzenie tego wyjątkowego czasu z rodziną. Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju również dostosowuje się do tych tradycji, jednocześnie starając się sprostać potrzebom swoich czytelników. W Wielki Piątek, 29 marca, biblioteka główna oraz jej filie nr 1, 2, 4, 5, 9, 14 będą otwarte dla odwiedzających w nieco skróconych godzinach, co pozwoli na załatwienie ostatnich bibliotecznych spraw przed Świętami. Następnie, w Wielką Sobotę, biblioteka zasłużenie odpocznie, przechodząc w stan świątecznego spokoju, aby nasi pracownicy mogli celebrować te wyjątkowe chwile w gronie najbliższych.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zaplanowania swoich wizyt zgodnie z podanym harmonogramem, aby uniknąć ewentualnych niedogodności. Niech nadchodzące święta będą dla Was okazją do odpoczynku, odnowy i radosnego spędzenia czasu z bliskimi, a nasza biblioteka dołoży wszelkich starań, aby jeszcze przed tym okresem zaoferować Wam wszystkie potrzebne materiały i usługi. Wesołych Świąt!


Opierając się na: MBP w Jastrzębiu-Zdroju