Hajer Indoor Triathlon 2024: Emocje i sportowa rywalizacja w Jastrzębiu-Zdroju
Już we wrześniu 2024 roku mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu sportowym. Hajer Indoor Triathlon to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała zabawa dla każdego, kto chce sprawdzić swoje możliwości w trzech różnych dyscyplinach sportowych.

Trzy etapy triathlonu: pływanie, kolarstwo i bieg

Hajer Indoor Triathlon to unikatowe wydarzenie, które łączy trzy dyscypliny sportowe: pływanie, kolarstwo i bieganie. Zawodnicy rozpoczną rywalizację na 25-metrowym basenie „Laguna”, gdzie czeka na nich 300-metrowy odcinek do przepłynięcia. Następnie, bez wychodzenia na zewnątrz, uczestnicy przeniosą się na magnetyczne rowery, by pokonać 8 kilometrów. Na koniec, zmierzą się z 3-kilometrowym biegiem na tartanowej bieżni Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego.

Nowa sportowa przygoda dla każdego

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem. Hajer Indoor Triathlon jest otwarty dla wszystkich. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności i podjęcia nowych wyzwań. Jak podkreśla Adam Cieślak, prezes Zarządu Stowarzyszenia „Jastrzębski Sport”, „To idealna propozycja dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia, pragną poczuć smak adrenaliny, ale także dla wszystkich chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą uzależniającą dyscypliną.”

Organizatorzy i patronat nad wydarzeniem

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Jastrzębski Sport” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz „Rodzicem Sportowca”. Całość odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta, co podkreśla rangę i znaczenie tego sportowego święta dla lokalnej społeczności. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu instytucji, uczestnicy mogą liczyć na profesjonalną organizację i niezapomniane wrażenia.

Jak się zgłosić i dlaczego warto się pospieszyć?

Liczba miejsc na Hajer Indoor Triathlon jest ograniczona, dlatego warto już teraz pomyśleć o zgłoszeniu. Rejestracja odbywa się przez stronę internetową wydarzenia. To świetna okazja, aby zmierzyć się z własnymi możliwościami i poczuć ducha sportowej rywalizacji. Nie zwlekaj z zapisami, bo miejsca szybko się rozchodzą!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią niezapomnianego wydarzenia sportowego. Przygotuj się na dawkę adrenaliny i sprawdź swoją formę w sprinterskim triathlonie, który z pewnością dostarczy wielu emocji i satysfakcji.


Wg inf z: UM Jastrzębie-Zdrój