Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, do której doszło w czwartek na ulicy Ranoszka. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. Kierowca biorący udział w zdarzeniu był trzeźwy. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości! Towarzysząca nam aura sprawia, że warunki na drodze są bardzo zdradliwe i niebezpieczne.

Według ustaleń policjantów drogówki, około godziny 18.56 na ulicy Ranoszka, kierujący samochodem marki Daewoo Matiz, 63-letni mężczyzna, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i po przejechaniu przez chodnik dla pieszych zjechał na pobocze.

Apelujemy o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.