Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Na szczęście niegroźnie zakończyło się poważnie wyglądające zdarzenie drogowe, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Rybnickiej z ulicą Gagarina, Pochwacie. Kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Rybnicką, drogą z pierwszeństwem. Po raz kolejny zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i rozsądek. Szczególnie teraz, kiedy opady deszczu sprawiają, iż nawierzchnia jest śliska i droga hamowania pojazdu jest dłuższa.

Do zdarzenia doszło w sobotę, tuż przed godziną 5.47 na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej, Pochwacie, Gagarina. Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki, jadący peugeotem, 21-letni mężczyzna jadąc ulicą Pochwacie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Rybnicką, 29-letniemu kierującemu samochodem mazda 3. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ponadto oba samochody nie nadawały się do dalszej jazdy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.