Jastrzębscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, który poruszał się samochodem opel ulicami Jastrzębia. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mężczyzna posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Mężczyzna został zatrzymany dzisiejszej nocy, około godziny 00.00, na ulicy Powstańców Śląskich do kontroli drogowej. Policjanci ruchu drogowego po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych ujawnili, że wobec mężczyzny został orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, do którego kierujący się nie stosuje, oraz że dowód rejestracyjny z tego pojazdu został zatrzymany w maju 2019 roku. 35-latek oświadczył, iż kolega jest właścicielem tego pojazdu, jednakże nie jest w stanie przedstawić żadnych dokumentów z tego pojazdu. Pojazd został odholowany na parking strzeżony. O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.