Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Do Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło pismo, w którym wyrażone zostały podziękowania za pracę dzielnicowego asp. Roberta Bobryk. Rodzina mieszkająca na Osiedlu Tysiąclecia podziękowała policjantowi za szybką interwencję i podjęcie działań w sprawie uciążliwych sąsiadów. W efekcie jego działań trudna sytuacja została rozwiązana.

Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał podziękowania od mieszkańców jednego z bloków Osiedla Tysiąclecia. W liście skierowanym do szefa jastrzębskich policjantów mężczyzna wraz z żoną wyrazili wdzięczność za pomoc, jaką otrzymali od dzielnicowego asp. Roberta Bobryk. Policjant pomógł im w rozwiązaniu problemów z uciążliwymi sąsiadami, którzy utrudniali życie wszystkim mieszkańcom. Dzięki zaangażowaniu dzielnicowego, który osobiście interweniował, cała sprawa zakończyła się pomyślnie.
To nie pierwsza pochwała dla asp. Roberta Bobryk za sumienne wykonywanie obowiązków służbowych. Dzielnicowy mimo dodatkowych obowiązków, związanych z niesieniem pomocy osobom objętym kwarantanną domową, znajduje czas na realizację swoich podstawowych obowiązków takich jak kontakt z mieszkańcami i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.