Nowoczesne bramy garażowe. Katowice i całe województwo śląskie.

Interesuje cię zakup bramy garażowej na terenie Katowic? Chcesz wiedzieć, czy brama segmentowa to dobry wybór dla twojego domu? Pomożemy ci w tym! W naszym artykule znajdziesz informacje na temat popularnych bram garażowych oraz dowiesz się, gdzie kupić najlepszą bramę na Śląsku.

Tanie bramy garażowe uchylne

Bramy wyposażone w systemy uchylne są wyjątkowo popularne. To tak naprawdę w miarę proste konstrukcje z blachy stalowej ocynkowanej (również perforowanej), które nie są zbyt kosztowne. Ta prostota właśnie gwarantuje niezawodność bramy dostępnej na https://valla.pl, a profesjonalny montaż pozwoli na wiele lat bezproblemowej funkcjonalności.

Uchylne bramy to – jak sama nazwa wskazuje – drzwi garażowe, które można otworzyć poprzez uchylenie ich do góry. Wystarczy przekręcić kluczyk lub uruchomić centralny zamek na pilocie, pociągnąć klamkę do góry i po sprawie. Proces nie wymaga zbyt wiele wysiłku, ponieważ najistotniejszą cechą tego typu bram garażowych (poza niską ceną) jest łatwość obsługi. Oczywiście, otwieranie automatyczne również jest możliwe. Mechanizm napędowy umieszczany jest na suficie. Dzięki temu oszczędzisz całkiem sporo miejsce w garażu, jak i poza nim.

Brama garażowa segmentowa w domu jednorodzinnym

Bramy garażowe segmentowe to system otwierania bardzo podobny do bram uchylnych. Różnica polega na tym, że skrzydło bramy składa się szeregu podłużnych paneli (segmentów). W miejscu łączenia paneli znajdują się zawiasy z mocnej stali nierdzewnej. Całość zabezpieczają wysokiej klasy uszczelki, co ma dość konkretny wpływ na termoizolację. Jako że na terenie Śląska zimy potrafią być siarczyste, segmentowe bramy garażowe. katowice to dobry kierunek na zakupy.

Czy bramy segmentowe są lepsze?

Niski współczynnik przenikania ciepła to wielki plus bramy segmentowej. Zwłaszcza bramy garażowe UniTherm spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skuteczna ochrona przed warunkami atmosferycznymi (w tym silnych porywów wiatru) nie dość, że zapewni komfort wewnątrz garażu, to jeszcze wydłuży żywotność instalacji. Także walory estetyczne na tym skorzystają, ponieważ kurtyna bramy pozostanie schludna przez długie lata.

Żaden inny system nie jest w stanie lepiej ochronić wnętrza garażu przed zimnem, deszczem czy wichurą. Ale na korzyść bram uchylnych przemawia ich cena. W koszty zakupu trzeba jednak wliczyć nieco większe rachunki za ogrzewanie garażu, które będziesz płacił zimą. W każdym razie, zajrzyj na stronę https://valla.pl i przejrzyj oferty obu systemów. Tam na pewno wybierzesz coś w sam raz na miarę swoich potrzeb.