Właśnie z tej okazji w poniedziałek odbyło się okolicznościowe spotkanie z władzami miasta.

Zdjecie przedstawia posiedzienie sołtysów oraz władz miasta.

11 marca obchodzony jest Dzień Sołtysa. Właśnie z tej okazji w poniedziałek odbyło się okolicznościowe spotkanie z władzami miasta. Do udziału w nim zaproszono wszystkich sołtysów z naszego miasta.

Spotkanie było okazją do wręczenia podziękowań za codzienny trud, wysiłek i pracę, jaką wykonują na rzecz swojej małej ojczyzny.

 

Życzę Państwu wielu sukcesów w zarządzaniu Sołectwem oraz w codziennych działaniach na rzecz społeczności lokalnej. Niech wzajemna współpraca zarówno z mieszkańcami, jak i władzami miasta przynosi zadowolenie oraz społeczne uznania. Życzę także zdrowia, szczęścia oraz energii i wytrwałości w pracy. Niech lokalna społeczność docenia zaangażowanie i włożony wysiłek, a w trudnych chwilach Was wspiera

– skierował życzenia do przybyłych w imieniu Prezydenta Miasta, I Zastępca Prezydenta Roman Foksowicz.

W trakcie spotkania Sołtysi przedstawili swoje życzenia i marzenia dotyczące ich małych wspólnot. Dużo uwagi poświecono kwestiom inwestycyjnym i remontowym w zakresie dróg. W dalszej części spotkanie poświęcone było organizacji Dożynek, które zaplanowano na 17 września w Jarze Południowym.

Przypomnijmy, że w Jastrzębiu-Zdroju jest 6 sołectw: Borynia, Bzie, Moszczenica, Ruptawa-Cisówka, Skrzeczkowice oraz Szeroka.