UM Jastrzębie-Zdrój: Asortyment typu KOSTKA

1 min czytania

Zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych na II okres.

Prezydent Miasta Jastrzebie-Zdrój informuje, że wznawia nabór wniosków o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych na II okres, TYLKO na asortyment typu KOSTKA. Wnioski można składać w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrójdo wyczerpania powyższego sortymentu.

Jednocześnie informujemy, że:

  • Cena brutto zakupu paliwa stałego wynosi 1 750 zł za tonę.
  • Limit zakupu paliwa stałego na okres od 1 stycznia 2023 wynosi 1,5 tony na jedno gospodarstwo domowe. W przypadku gdy do dnia 31 grudnia 2022r. nie dokonano zakupu paliwa stałego albo dokonano zakupu paliwa stałego w ilości mniejszej niż 1,5 tony, ta niewykorzystana ilość paliwa stałego powiększa limit na II okres, maksymalnie do 3 ton.
  • Cena węgla nie uwzględnia kosztów transportu na terenie gminy (z punktu zakupu do gospodarstwa domowego).
  • Miejsce odbioru paliwa stałego**: Składowiska Opałowe STOKŁOSA Sp. z.o.o Sp.k ul. Niepodległości 8c w Jastrzębiu-Zdroju.**

Wnioski będzie można składać:

1.za pomocą skrzynki elektronicznej ePUAP: /JASTRZEBIE-ZDROJ/skrytka

2.papierowo w Kancelarii Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój al. Piłsudskiego 60

3.poprzez Pocztę Polską

Wniosek do pobrania w załączniku:

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/asortyment-typu-kostka

Autor: krystian