30-letnia kobieta uderzała i kopała w drzwi, aby dostać się do domu rodzinnego. Gdy to nie przyniosło skutku, rozbiła okno. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali 30-latkę, ale to nie jedyne jej przewinienie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Kilka minut przed godziną 7:00 policjanci z patrolu zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie Jastrzębia-Zdroju. Pomocy, wzywała 63-letnia kobieta, do której domu dobijała się jej córka.
Jak ustalili policjanci, 30-latka od dłuższego czasu nie mieszka już w swoim domu rodzinnym, z uwagi na prowadzony styl życia. Kobieta, chcąc dostać się do domu, uderzała i kopała w drzwi wejściowe, gdy to nie wystarczyło, rozbiła okno. Matka, obawiając się córki, na pomoc wezwała Policję. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce interwencji i zatrzymali jastrzębiankę.
Kobieta została doprowadzona do jastrzębskiej komendy. Jej matka złożyła zeznania i opowiedziała o całej sytuacji. Policjanci przedstawili zatrzymanej zarzut zniszczenia mienia, ale to nie jedyne przewinienie, które miała na koncie. W trakcie postępowania wyszło na jaw, iż kobieta w okresie od 2 marca do 2 kwietnia 2023 roku dwukrotnie dopuściła się kradzieży na terenie miasta, kradnąc artykuły chemiczne o wartości około 550 złotych. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Zdjęcie rąk na których założone są kajdanki.