Wczoraj w godzinach wieczornych na ulicy Cieszyńskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej, w wyniku której został uszkodzony słup telefoniczny.

Po godzinie 21:00 policjanci jastrzębskiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Cieszyńskiej pojazd osobowy uderzył w słup i nisko nad jezdnią zwisają kable telefoniczne. Po przybyciu na miejsce kazało się, że zgłaszającym był sprawca zdarzenia. Kierowcy ani pasażerce na szczęście nic się nie stało. Mężczyzna, zjeżdżając ze wzniesienia, utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w drewniany słup i go złamał. Kierującego ukarano mandatem karnym oraz zatrzymano dowód rejestracyjny z pojazdu. Mundurowi zabezpieczyli miejsce, w którym nisko nad jezdnią zwisał kabel telefoniczny do przyjazdu odpowiednich służb.

Tym razem możemy mówić i szczęściu w nieszczęściu, ponieważ w groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Pamiętajmy jednak, że przy pogarszających się warunkach atmosferycznych prędkość 50 km/h może czasami okazać się zbyt wysoką.