Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcę kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 23 marca 2023 roku, nieznany mężczyzna w jednym ze sklepów przy ulicy Harcerskiej w Jastrzębiu-Zdroju, około godziny 15:30 ukradł karton z papierosami na kwotę ponad 2700 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 47 85 542 86.

  • Zdjęcie na którym widnieje mężczyzna.
  • Zdjęcie na którym widnieje mężczyzna.
  • Zdjęcie na którym widnieje mężczyzna.