Zapraszamy rodziny do udziału w zabawie na Żelaznym Szlaku Rowerowym!

3 czerwca zapraszamy rodziny do udziału w zabawie na Żelaznym Szlaku Rowerowym z okazji Światowego Dnia Roweru!
To świetna okazja do spędzenia aktywnego wypoczynku w gronie najbliższych, wspólnej zabawy i pięknych krajobrazów.

W dniu imprezy w godzinach od 9:00 do 13:00 zapraszamy wszystkich uczestników do zebrania trzech pieczątek na stacjach na trasie. Przejeżdżając przez stacje Zofiówka, Zielony Most, Szotkowice, można zebrać cenne oznaczenia! Start jest z dowolnej stacji.

Ale to nie wszystko!

Każda rodzina , której uda się zebrać wszystkie trzy znaczki i wykonać małe zadanie, otrzyma słodki poczęstunek. To doskonała nagroda za Wasze wysiłki i sposób na utrzymanie energii podczas zabawy.

Ponadto, mamy niesamowitą wiadomość dla pierwszych 100 uczestników! Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali dla Was specjalne medale. To wspaniała pamiątka, która będzie przypominać o udziale w tej wyjątkowej inicjatywie.

Żelazny Szlak Rowerowy to nie tylko miejsce spędzania czasu na świeżym powietrzu , ale także okazja do integracji rodziny i wspólnej zabawy. W Światowy Dzień Roweru zachęcamy do skorzystania z tego pięknego szlaku i wspólnego spędzenia czasu na rowerze.

Korzystając z okazji zachęcamy również do wzięcia udziału w Rowerowej Stolicy Polski. Więcej na ten temat dowiecie się TUTAJ.