Maja Popielarska będzie jednym z gości na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zdjęcie Mai Popielarskiej.

Maja Popielarska to miłośniczka roślin i ogrodów, propagująca życie w zgodzie z naturą. Od 2003 roku gospodyni cenionych i lubianych przez widzów programów „Maja w ogrodzie” i „Nowa Maja w ogrodzie”, oraz prognoz pogody, emitowanych na antenach grupy TVN/Warner Bros Discovery. Widzowie uwielbiają Maję Popielarską za jej optymizm oraz ogromną wiedzę, którą dzieli się z widzami swoich programów oraz na różnego rodzaju spotkaniach, w tym warsztatach.

Propaguje wartościowe ogrodnictwo, opierające się na obserwacji natury i szacunku do niej.

Maja Popielarska prowadzi warsztaty ogrodnicze, wykłady, spotkania  o roślinach, ogrodach i sztuce życia w harmonii z naturą. Jest autorką wielu książek: „Pokochać Ogród”, „Balkon i taras. Zielona oaza”, „W królestwie roślin ogrodowych”, „Maja w ogrodzie wiosna-lato”, „Maja w ogrodzie, jesień- zima”, oraz książki, adresowanej do młodszej widowni „Mania, mała ogrodniczka”.

 

W życiu szukam dobrych stron, pięknych chwil i wspaniałych doznań. W bliskości przyrody jest łatwiej i piękniej.  Jestem częścią najdoskonalszej natury, chcę więc korzystać z niej jak najmądrzej

– mówi Maja Popielarska.

W Parku Zdrojowym Maja Popielarska opowie o „Wielkiej mocy ogrodów, balkonów i tarasów”, poprowadzi warsztaty ogrodnicze i nie tylko! Teraz zdradzimy tylko, że na pewno będzie z nami przez cały weekend!

Śledź nas także na wydarzeniu na Facebooku TUTAJ