Przyjedź, powspominaj, odwiedź rodzinę i przyjaciół – spotkajmy się na zjeździe jastrzębian.

plakat zjazd jastrzębiami

Nie mieszkasz już w Jastrzębiu-Zdroju, ale czujesz się do niego przywiązany? Jeśli zostawiłeś tutaj bagaż wspomnień i czujesz się jastrzębianinem,przyjedź na zjazd jastrzębian!
60-lecie naszego miasta to idealny moment na to wyjątkowe spotkanie. Jak bardzo nasze otoczenie się zmieniło, jak wiele inwestycji powstało w naszym mieście i jak wypiękniała cała nasza „mała ojczyzna”? Masz okazję to zobaczyć na zjeździe jastrzębian od 5 do 6 sierpnia.

Czasami po ukończeniu szkoły znajdujemy większe możliwości rozwoju kariery w innym miejscu. Niekiedy kierując się sercem, podążamy za swoją drugą połową. To wydarzenie jest właśnie dla tych osób, dla których Jastrzębie-Zdrój pozostało w sercu i pamięci, pomimo zmiany miejsca zamieszkania. Będą pełne wzruszeń spotkania ze znajomymi z klasy, nauczycielami, przyjaciółmi czy sąsiadami. Dlatego stworzyliśmy okazję, aby odkurzyć albumy ze starymi zdjęciami i odświeżyć swoje szkolne, czy „podwórkowe” przyjaźnie.

W trakcie sobotniego wydarzenia weźmiemy udział w koncercie zespołu Tacy Sami oraz Kobranocka. A wcześniej dla najmłodszych – Kolorowy Festiwal Baniek Mydlanych. W niedzielę natomiast na naszych gości w pięknym Parku Zdrojowym czeka Jastrzębskie Lato Muzyczne i występ Orkiestry Dętej KWK JAS-MOS oraz przewodnicy, którzy zabiorą na spacer wszystkich chętnych zgłębienia uzdrowiskowej historii miasta.

Zapraszamy naszych mieszkańców do wzięcia udziału w inicjatywie "Zostań ambasadorem Zjazdu Mieszkańców", bo to właśnie wy, dzięki temu wydarzeniu macie możliwość spotkania dawno niewidzianych znajomych, czy rodziny.

Mamy nadzieję, że już 5 sierpnia spotkamy się, by powspominać, ale też pewnie dla wielu osób odkryć Jastrzębie-Zdrój po raz drugi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dla wszystkich zarejestrowanych osób przewidziano niespodzianki. Uczestnicy nocleg rezerwują we własnym zakresie.

Poinformuj swoich znajomych, to fajna okazja, by spotkać się po latach. Poniżej zamieszczamy link do rejestracji:

ZJAZD JASTRZĘBIAN - REJESTRACJA

Dodajemy także drugą możliwość zapisania się do wydarzenia. Jesli nie chcesz korzystać z formuarza google, możesz pobrać poniższa wersję rejestracyjną i przesłac ja uzupelnioną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

  • Ikona format pliku docx
    Formularza_rezerwacji_w_wersji_do_pobrania.docx