Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój: JKH gromi i przedłuża kontrakt z trenerem
W Jastrzębiu-Zdroju hokej żyje i ma się doskonale. Miejscowy zespół JKH GKS nie tylko utrzymuje wysoką formę, ale również zapewnia sobie stabilność szkoleniową na kolejne lata. Czy to przepis na sukces?
  • JKH GKS Jastrzębie dominuje na lodowisku, odnosząc kolejne zwycięstwa.
  • Robert Kalaber pozostanie trenerem hokeistów z Jastrzębia-Zdroju na kolejne trzy lata.
  • W meczu z STS Sanok, JKH GKS Jastrzębie wykazał się znakomitą skutecznością, zdobywając aż osiem bramek.

Niecodzienną dominację w Tauron Hokej Lidze prezentują zawodnicy JKH GKS, którzy z impetem przebrnęli przez kolejne spotkanie, raziąc przeciwnika bezlitosną karą w postaci ośmiu bramek. Fanów hokeja w Jastrzębiu-Zdroju rozpala nie tylko seria zwycięstw, ale i wiadomość o przedłużeniu kontraktu z trenerem, który stoi za tymi sukcesami.

Drużyna z Jastrzębia-Zdroju, prowadzona przez Roberta Kalabera, w ostatnich pięciu meczach nie pozostawiła złudzeń rywalom, zdobywając imponującą liczbę 33 bramek. Ten wyczyn ugruntował ich pozycję jako zdecydowanych faworytów ligi. Ostatni pojedynek z zespołem STS Sanok tylko potwierdził wysoką formę JKH GKS, gdzie już w pierwszej tercji zaowocowało to trzema bramkami w przeciwnika, dając solidny fundament pod kolejne akcje.

Druga tercja to kontynuacja ofensywy gospodarzy, gdzie nawet w sytuacjach osłabienia potrafili skutecznie trafieniać do siatki rywali. To pokazuje, że JKH GKS potrafi wykorzystać każdą okazję, by umocnić swoją przewagę. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło w trzeciej części gry, gdzie JKH zdobył kolejne trzy bramki, zamykając mecz wynikiem 8:1.

Ważną informacją dla kibiców hokeja jest również decyzja o przedłużeniu kontraktu z trenerem Robertem Kalaberem. Umowa obowiązywać będzie do 2027 roku. "Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję, jeśli idzie o stronę sportową. Klub jest stabilny, prowadzony przez odpowiedzialnych i rozważnych ludzi. Mam tu wielu wspaniałych kolegów, w tym Rafała Bernackiego i Leszka Laszkiewicza, do których mam pełne zaufanie. Drugim bardzo ważnym dla mnie aspektem była możliwość owocnego łączenia tej pracy z funkcją selekcjonera reprezentacji Polski. Nie muszę dodawać, jak bardzo to odpowiedzialne zadanie w aspekcie czekających nas wyzwań" – komentował trener Kalaber.

Kibice z pewnością z zadowoleniem przyjmują te wiadomości, mając nadzieję na kolejne emocjonujące mecze i sukcesy swojej drużyny, której serca biją w rytmie hokejowych zwycięstw.


Opierając się na: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój