UM Jastrzębie-Zdrój: Trwa nabór wniosków do nagród kulturalnych Prezydent Miasta
Czy Twoja twórczość artystyczna zasługuje na uwagę? Jastrzębie-Zdrój otwiera możliwości dla lokalnych artystów i kulturalnych aktywistów! Nie przegap szansy na zdobycie prestiżowej nagrody od Prezydenta Miasta. Dowiedz się, jak możesz ubiegać się o wyróżnienie, które może zmienić Twoje miejsce na kulturalnej mapie miasta.
  • Przegląd najważniejszych informacji o nagrodach kulturalnych w Jastrzębiu-Zdroju.
  • Wskazówki, jak i gdzie składać wnioski o nagrody.
  • Zasady kwalifikacji i kategorie nagród dostępne dla twórców i organizatorów.
  • Wyjątkowa okazja dla artystów i działaczy kulturalnych zamieszkujących Jastrzębie-Zdrój.

W Jastrzębiu-Zdroju nabiera rozmachu wyjątkowa inicjatywa skierowana do osób związanych z kulturą i sztuką. Mowa o nagrodach kulturalnych, które każdego roku przyznaje Prezydent Miasta. Jest to szansa dla artystów, twórców oraz wszystkich osób działających na rzecz kultury, by ich praca została odpowiednio doceniona. Nagrody są wyrazem uznania dla wybitnych osiągnięć oraz całokształtu działalności na rzecz kultury.

O nagrodę mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i prawnie zorganizowane grupy artystyczne, stowarzyszenia czy instytucje, pod warunkiem że ich działalność jest związana z Jastrzębiem-Zdroju. Co ważne, nagrody mają na celu nie tylko wyróżnić osiągnięcia indywidualne, ale również wspierać projekty mające na celu upowszechnianie kultury oraz jej ochronę.

Wnioski należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta, w wyznaczonym do tego miejscu, czyli w pokoju numer 020, budynek A. Alternatywnie, dokumenty można przesłać na określony adres Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki. To szansa, by Twoja praca została zauważona i doceniona na szerszym forum.

Na zakończenie warto wspomnieć, że nagroda może przybrać formę zarówno pieniężną, jak i rzeczową, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej inicjatywy. Nie zwlekaj, sprawdź, czy spełniasz warunki i zgłoś się po swoje wyróżnienie. Pamiętaj, nabór wniosków trwa do końca marca – to idealny moment, by dać się poznać szerokiej publiczności jako osoba zasłużona dla kultury naszego miasta.


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój