Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój: GKS Jastrzębie zakończył obóz w Opalenicy
Zimowe przygotowania do gry na zielonych murawach dobiegają końca – piłkarze GKS Jastrzębie wracają z obozu treningowego z nowymi wyzwaniami na horyzoncie. Czy intensywne treningi w Opalenicy okażą się kluczem do sukcesów w nadchodzących spotkaniach?
  • Podsumowanie zakończonego obozu treningowego GKS Jastrzębie.
  • Przegrany sparing z Zagłębiem II Lubin i co to oznacza dla jastrzębian.
  • Znakomita gra Wojciecha Katusa i jego bramka w ostatnim sparingu.
  • Nadchodzący mecz z Hutnikiem Kraków – pierwsze tegoroczne starcie o ligowe punkty.

Zakończenie obozu treningowego przez GKS Jastrzębie w Opalenicy to znak, że drużyna intensywnie wkracza w decydującą fazę przygotowań do wznowienia zmagań w II lidze. Trener Dawid Pędziałek skupiał się na dopracowaniu taktyki oraz kondycji swoich podopiecznych, aby jak najlepiej przygotować ich do nadchodzących wyzwań.

Mimo że ostatnia próba generalna przed wznowieniem ligowych bojów, czyli sparing z rezerwami Zagłębia Lubin, nie zakończyła się wynikiem pozytywnym dla jastrzębian (wynik końcowy to 3:1 dla Zagłębia), to jednak pojedynek ten dostarczył cennej lekcji. Przegrana z rywalem, który w ligowej tabeli znajduje się kilka lokat wyżej, może stać się motywacją do dalszej, jeszcze cięższej pracy.

Na uwagę zasługuje występ Wojciecha Katusa, który zdobył honorowe trafienie dla GKS-u w 85. minucie meczu. Jego determinacja i skuteczność mogą być ważnym atutem w nadchodzących ligowych potyczkach.

Czas przygotowań na własnym terenie to okazja do weryfikacji dotychczasowych osiągnięć oraz wprowadzenia ostatnich korekt. Cała drużyna z niecierpliwością oczekuje na 24 lutego - dzień, kiedy to GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. Po intensywnym czasie spędzonym w Opalenicy, kibice z pewnością liczą na to, że ich ulubieńcy przyniosą z Krakowa komplet punktów.


Artykuł zaczerpnięty z: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój