UM Jastrzębie-Zdrój: Święto Bibliotekarzy z literacko-muzycznymi atrakcjami
Spotkanie z kulturą w sercu naszej biblioteki! Już 8 maja, na godzinę 18:00, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z okazji Święta Bibliotek i Bibliotekarzy.
  1. Katarzyna Groniec, znana z musicalu „Metro”, opowie o swojej pierwszej książce „Kundle”.
  2. Zaplanowano koncert zespołu Piramidy, który przypomni najpiękniejsze piosenki z filmów i seriali.
  3. Wydarzenie wpisuje się w XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem "Biblioteka - miejsce na czasie".
  4. Miejsce spotkania: Biblioteka Główna, ul. Wielkopolska 1a.

Katarzyna Groniec, ceniona za swoje muzyczne interpretacje i wieloletnią obecność na polskiej scenie artystycznej, tym razem zaskoczy swoich fanów w roli autorki. Jej debiut literacki to szansa na bliższe poznanie artystki z innej, bardziej osobistej strony.

Koncert, który odbędzie się po spotkaniu autorskim, to obietnica niezwykłej podróży przez świat muzyki znanej z ekranów. Zespół Piramidy, znany z doskonałych interpretacji, tym razem zabierze słuchaczy w nostalgiczny rejs po największych hitach minionych dekad, które niegdyś królowały na ekranach kin i telewizorów.

To wydarzenie to nie tylko okazja do świętowania roli bibliotek w naszym życiu kulturalnym, ale także moment, w którym literatura spotyka się z muzyką, tworząc przestrzeń pełną inspiracji i artystycznych wrażeń. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do celebrowania kultury w naszym mieście!


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój