Spotkanie w Galerii Historii Miasta z Piotrem Lasotą

Galeria Historii Miasta zaprasza serdecznie na spotkanie z wyjątkowym gościem Piotrem Lasotą, autorem książki Cena wyboru, czyli blizny Wołynia. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Przystanek Muzeum. To doskonała okazja, aby posłuchać o historii, która na zawsze pozostawiła ślad w sercach wielu ludzi.
- Spotkanie z Piotrem Lasotą autorem książki Cena wyboru, czyli blizny Wołynia
- Rozmowa z Piotrem Lasotą co nas czeka?
- Bezpłatny wstęp zaproszenie dla wszystkich mieszkańców
Spotkanie z Piotrem Lasotą autorem książki Cena wyboru, czyli blizny Wołynia
Już 25 czerwca o godzinie 17:00 w Galerii Historii Miasta odbędzie się szósta edycja spotkań z cyklu Przystanek Muzeum”. Tym razem gościem wydarzenia będzie Piotr Lasota, pochodzący z Jastrzębia-Zdroju autor książki Cena wyboru, czyli blizny Wołynia. To niepowtarzalna okazja, aby poznać autora i zgłębić temat, który porusza w swojej książce.
Rozmowa z Piotrem Lasotą co nas czeka?
Spotkanie z Piotrem Lasotą poprowadzi Andrzej Ślakowski. Podczas rozmowy będzie można usłyszeć o kulisach powstawania książki oraz o osobistych przeżyciach autora, które skłoniły go do napisania tej publikacji. Warto dodać, że Piotr Lasota nie tylko opowiada o trudnych wydarzeniach z przeszłości, ale również stara się przekazać istotne wartości i refleksje, które mogą być inspiracją dla współczesnych pokoleń.
Bezpłatny wstęp zaproszenie dla wszystkich mieszkańców
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, co stanowi dodatkową zachętę dla wszystkich mieszkańców miasta do udziału w wydarzeniu. To doskonała okazja, aby spędzić czas w sposób wartościowy, poszerzając swoją wiedzę i uczestnicząc w interesującej dyskusji. Galeria Historii Miasta, jako organizator, zadbała o to, aby każdy czuł się mile widziany.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Do zobaczenia!
Na podst. UM Jastrzębie-Zdrój
Autor: krystian