
W sobotę w Jastrzębiu-Zdroju miało miejsce niezwykłe wydarzenie, które połączyło miłość do sportu z pasją do literatury. Obchody 15-lecia Stowarzyszenia Klubu Sportowego Nautilus oraz promocja książki „Jastrzębie pod żaglem i z płetwą” przyciągnęły wielu entuzjastów!
- Jastrzębie-Zdrój świętuje sukcesy Nautilusa
- Pasja i historia w nowej książce
Jastrzębie-Zdrój świętuje sukcesy Nautilusa
W sercu Jastrzębia-Zdroju, w przestrzeni Carbonarium, odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji 15-lecia działalności Stowarzyszenia Klubu Sportowego Nautilus Pływanie w Płetwach. To nie tylko czas na wspomnienia, ale także doskonała okazja do uhonorowania zawodników, opiekunów i działaczy klubu, którzy przez lata przyczyniali się do jego rozwoju. Wszyscy otrzymali pamiątkowe odznaczenia, a ich osiągnięcia zostały docenione przez lokalną społeczność.
Pasja i historia w nowej książce
Centralnym punktem wieczoru była promocja książki „Jastrzębie pod żaglem i z płetwą”, autorstwa kapitana Jerzego Radomskiego oraz Krzysztofa Radomskiego. Publikacja ta jest nie tylko hołdem dla pasji głównych bohaterów, ale także fascynującą opowieścią o historii żeglarstwa i pływania w płetwach w regionie. W trakcie wydarzenia goście mieli okazję obejrzeć emocjonujący film dokumentujący rejs kapitana na jachcie „Czarny Diament”, który wzbudził wiele wzruszeń.
Wieczór uświetnił mini-recital Rudolfa "Ruda" Krautschneidra, który dostarczył niezapomnianych muzycznych wrażeń. Obchody te były nie tylko świętem sportu, ale również spotkaniem ludzi z pasją, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i inspiracjami. Stowarzyszenie Nautilus ma przed sobą świetlaną przyszłość i z pewnością będzie kontynuować swoją misję promowania aktywności fizycznej oraz miłości do sportów wodnych.
Opierając się na: UM Jastrzębie-Zdrój