Przygotowanie imprezy pod wynajętym namiotem imprezowym - przepis na sukces

Masz przygotować imprezę na świeżym powietrzu, pod wynajętym namiotem? Nie martw się, firma zajmująca się wypożyczaniem mebli eventowych zrobi wszystko za Ciebie. Ty jednak zbierzesz brawa i podziękowania. Wypożyczalnia krzeseł oferuje pełną obsługę imprezy - dowóz i rozłożenie namiotów, wypożyczonych krzeseł i stołów oraz reszty sprzętu. W ofercie firmy znajdziesz również gastro na ślub.

Przyjęcie na świeżym powietrzu - jak przygotować i wynająć meble eventowe?

Coraz więcej spotkań, nie tylko tych rodzinnych, ale również biznesowych, przygotowuje się pod chmurką lub w wynajętych namiotach imprezowych.

Sposobem na sukces, jest odpowiednia organizacja. Wiele osób ma jednak obawy, czy sprosta wyzwaniu, da radę wynająć sprzęt i zatrudnić ludzi do współpracy.

Decydując się na urodziny, chrzest lub przyjęcie weselne w plenerze, trzeba zadbać o każdy szczegół. Liczy się nie tylko wybór odpowiedniego miejsca, ale również zabezpieczenie się przed ewentualną zmianą pogody.

Gospodarz imprezy ma na głowie wiele obowiązków. Począwszy od wynajmu namiotów imprezowych, krzeseł i stołów, przygotowanie odpowiedniego menu, po zapewnienie obsługi i zaproszenie gości. O ile najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele, mogą wybaczyć gospodarzowi przyjęcia pewne niedociągnięcia, przy imprezach biznesowych należy pamiętać o każdym najmniejszym szczególe.

Jeśli chcesz zorganizować imprezę, o której będzie się mówić przez następne miesiące, warto podjąć współpracę z profesjonalną firmą.

Wypożyczalnia krzeseł i mebli eventowych oferuje całościową pomoc w organizowaniu przyjęcia - dostarczenie wynajętych namiotów, krzeseł i stołów, zastawy oraz tzw. gastro na ślub, które sprawdzi się na każdym przyjęciu.

Wypożyczalnia krzeseł i mebli eventowych - oferta

Wypożyczalnia krzeseł i stołów oferuje współpracę w przygotowaniu imprez rodzinnych, tj. :

 • śluby
 • wesela
 • chrzciny
 • komunie
 • rocznice
 • urodziny

oraz innych imprez okolicznościowych.

Firma podejmie współpracę również przy organizacji spotkań biznesowych, tj.:

 • szkolenia
 • konferencje
 • kongresy
 • targi
 • wystawy.

Oprócz wynajmu krzeseł i stołów wypożyczalnia mebli eventowych oferuje wypożyczenie namiotów imprezowych oraz profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. W razie potrzeby istnieje możliwość wypożyczenia pełnej zastawy, szkła i sztućców, obrusów, serwet i pokrowców.

Dla podniesienia jakości imprezy gospodarz może zdecydować się na wypożyczenie ekspresów do kawy, grilla i wędzarni.Wypożyczalnia krzeseł może również przejąć obowiązek obsługi gości. W ofercie współpracy leży przewiezienie mebli eventowych na miejsce uroczystości i ich rozłożenie, udekorowanie stołów oraz gastro na ślub, czyli serwowanie gorących dań, zimnych przekąsek i napoi.

Zlecenie całościowej obsługi imprezy doświadczonej firmie jest dobrym rozwiązaniem, pozwalającym uniknąć niepotrzebnych błędów, nerwów i stresu. Dlatego jeśli planujesz przygotowanie imprezy, nie obawiaj się jej organizację zlecić wypożyczalni krzeseł i mebli eventowych.