Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel. 47 85 542 00, bądź z najbliższą jednostką Policji, nr tel. 997 lub 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzą poszukiwania za 16-letnim mieszkańcem naszego miasta, Alanem Sokół. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel. 47 85 542 00 bądź z najbliższą jednostką Policji, nr tel. 997 lub 112.


Alan Sokół w piątek 12 lutego pokłócił się z rodzicami i rano następnego dnia (13 lutego) mama zauważyła, iż syn zabrał swoje rzeczy osobiste, telefon komórkowy i wyszedł z domu, od tego czasu nie kontaktował się z rodziną.


RYSOPIS: około 175 cm wzrostu; szczupłej budowy ciała; włosy brązowe, krótko przystrzyżone po bokach; uzębienie pełne; kolczyk w lewej brwi.
Zaginiony ubrany był w czarną bluzę (jastrzębianin nie nosił kurtek, tylko kilka bluz, jedna na drugą), niebieskie spodnie oraz czarne obuwie sportowe, czarny plecak, mógł mieć na głowie czarną czapkę z „czaszką”.


Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. 47 85 542 00 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.