Wydarzenia SEO nie tylko na Śląsku. Których imprez SEO, SEM nie możesz przegapić w 2022?

Branża SEO to wciąż rozrastająca się dziedzina, która oferuje osobom w nią zaangażowanym coraz to nowe wyzwania. Co roku odbywa się wiele wydarzeń, na których przedstawiane są nowe narzędzia i nowatorskie podejścia do tematu. Są one również okazją do poznania ciekawych ludzi z branży. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych imprez SEO i SEM, które koniecznie musisz odwiedzić w 2022 roku.

Na imprezach SEO spotykają się różni ludzie ze świata, który łączy ze sobą marketing i informatykę. W wydarzeniach organizowanych w kraju biorą udział agencje, a także freelancerzy. W artykule przedstawiamy najważniejsze imprezy SEO, SEM, które naszym zdaniem warto odwiedzić, tę listę poszerza również zbiór tego typu wydarzeń przygotowany przez agencję SEO Bizzit.eu.

SEO & Content camp

Doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu content marketingu i pozycjonowania jest SEO & Content camp, który odbędzie się w Szczyrku w dniach 05-07 maja. Impreza firmowana jest przez WhitePress, które już dziś zapowiada wysoki poziom merytoryczny i świetną zabawę.

I Love Marketing

Miłośnikom marketingu, zwłaszcza wideo, dedykowane jest wydarzenie, które odbędzie się w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy, 18-20 maja. To już trzynasta edycja festiwalu, który organizowany jest przez Sprawny Marketing. Przede wszystkim odnajdą się tutaj osoby na co dzień zajmujące się reklamą czy contentem, ale poruszana będzie także tematyka SEO. Impreza trwa łącznie 3 dni.

semKRK#19

Entuzjaści SEM i innych działań w sieci  będą świetnie bawić się na kolejnej (już dziewiętnastej!) konferencji semKRK. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie, w dniu 15 czerwca. Jest to spotkanie jednodniowe, ale poprzedzają je dwudniowe warsztaty, na które mogą zapisać się wszyscy chętni. Podczas tegorocznej edycji, zaprezentują się także przed publicznością zwycięscy plebiscytu na Facebooku, których danych jeszcze nie podano, co oznacza, że goście będą mogli spodziewać się ciekawej niespodzianki.

SEO Rejs

To jeden z najpopularniejszych festiwali SEO w Polsce, na który corocznie zjeżdżają się wszystkie wielkie osobistości z branży. Wydarzenie odbywa się na Mazurach, w miejscowości Mikołajki, w trzech różnych terminach: 3-6 czerwca, 28-31 sierpnia oraz 4-9 września. Na festiwalu wysłuchasz ciekawych prelekcji, których autorami będą specjaliści od wielu lat działający w branży, a także zażyjesz piękna mazurskiej przyrody.

SEO Poland

Ta konferencja, która odbędzie się w Krakowie, będzie dla wielu miłośników SEO okazją do dogłębnego poszerzenia swojej wiedzy. Wydarzenie będzie miało miejsce 16 września i jak piszą organizatorzy, będzie to połączenie konferencji i niesamowitego show, podczas którego goście mogą spodziewać się ciekawych efektów wizualnych, oraz oczywiście dużej dawki merytorycznej wiedzy. Na konferencji wystąpią zarówno „gwiazdy ze świata SEO”, jak i wschodzące talenty, które podzielą się z gośćmi swoim entuzjazmem i pomysłami.

Festiwal SEO

To najpopularniejszy festiwal na Śląsku, który co roku odbywa się w Centrum Kongresowym w Katowicach. Jak piszą organizatorzy, impreza jest mocno konkretna, i osadzona w świecie SEO. Wydarzenie trwa jeden dzień i zjawia się na nim wiele znanych osobistości z branży, którzy dzielą się z przybyłymi swoją wiedzą. Po konferencji odbywa się bankiet, który pozwala na integrację i poznanie się uczestników. Festiwal SEO odbędzie się w tym roku 14 października, a program konferencji poznamy już niebawem.